.

.

Жените Се Откажат Обетки Голема Бисер Tassel Црна Чипка Earring Женски Готски Долго Dangle Изјава Накит Ноќта На Вештерките Подарок

Жените Се Откажат Обетки Голема Бисер Tassel Црна Чипка Earring Женски Готски Долго Dangle Изјава Накит

DEN 74.00
DEN 134.40
-45 %
Достапност


Жените Се Откажат Обетки Голема Бисер Tassel Црна Чипка Earring Женски Готски Долго Dangle Изјава Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 7*4.7 CM Боја :
Како слика Количина : 1 пар

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
НЕМА.37
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Чипка
боја:
Црна
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба На Ноќта На Вештерките
is_customized:
Yes
Материјал:
Чипка
R

Производи во категоријата