.

.

Добар Накит Мода Чиста 925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки Бисер Обетки Накит Pendientes Brincos

Добар Накит Мода Чиста 925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки Бисер Обетки Накит Pendientes Brincos

DEN 215.00
DEN 255.84
-16 %
Достапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
СМ-1409
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
R

Производи во категоријата