.

.

LPHZQH трговија на големо симпатична легура доста Хип Greyhound куче Earings За Жените девојка љубителите на уникатен накит Божиќ подарок за роденден

LPHZQH трговија на големо симпатична легура доста Хип Greyhound куче Earings За Жените девојка љубителите

DEN 597.00
DEN 1147.20
-48 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Број На Модел На:
E012
додатоци материјал:
Бакар
Pendant Големина:
30*20mm
R

Производи во категоријата