.

.

Долго Tassel Капка обетки за жените Накит Панк Метал Триаголник Faux Велур Ткаенина Dangle Обетки brincos Очекување Mujer Bijoux

Долго Tassel Капка обетки за жените Накит Панк Метал Триаголник Faux Велур Ткаенина Dangle Обетки brincos

DEN 95.00
DEN 145.44
-35 %
Достапност


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
облека
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
USTAR
Број На Модел На:
957
Материјал:
кожа
R

Производи во категоријата