.

.

WT-E196 Топла продажба долго teardrop amazonite обетки ,згодна камен teardrop 24k злато трим обетки за партија

WT-E196 Топла продажба долго teardrop amazonite обетки ,згодна камен teardrop 24k злато трим обетки за

DEN 3120.00
Достапност


WT-E196 Топла продажба долго teardrop amazonite обетки ,згодна камен teardrop 24k злато позлатен обетки за партија
Точка Законик
WT-E196
Материјал
материјалот е природен amazonite
Големина
Околу 13*42mm долго
MOQ
20 PCS секој стил, може да се меша бојата
Боја
24k вистински Злато позлатен на камен остро, сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Пакување
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Paymentterms
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
WT-E196
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
R

Производи во категоријата