.

.

Година Гроздобер Жените Лето Chiffon Блуза Плажа Boho Кимоно Јакна Tau Модел Долг Ракав Секојдневен Лабава Долга Плажа Cover Up

Година Гроздобер Жените Лето Chiffon Блуза Плажа Boho Кимоно Јакна Tau Модел Долг Ракав Секојдневен

DEN 744.48
Достапност


Облека Должина : 85cm Биста : 116cm

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
R

Производи во категоријата