.

.

64G микро sd картичка ip камера 720p wifi mini дома најмалите cam hd видео надзор за безбедност на безжични надзор p2p wi fi camara JIENU

64G микро sd картичка ip камера 720p wifi mini дома најмалите cam hd видео надзор за безбедност на безжични

DEN 3021.00
DEN 4315.20
-30 %
Достапност

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Време на испорака : Преку Експрес : Генерално 3-10 работни дена. Ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! 2 .Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.7 mm Димензии (L x W x D) : 40mm*40mm*23mm Пакет, вклучувајќи : 1* 720 P Безжични IP Камера 1* антена 1* CD (вклучувајќи и воведување) 1* Адаптер
1.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.0 Мегапикселна OV9712 CMOS, вклучуваат 4mm фиксен објектив 1 MP : 1280*[email protected] Поддршка Мулти-Екран на софтвер и CMS Безжични, P2 P, Поддршка Andorid , iphone Изграден 64 G SD рекорд (Максимална поддршка 64 G,Производ Изграден 64 G SD-Картичка ) Леќа големина : Default : 3.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Број На Модел На:
ЈОВАН-406AR-A-WIFI-64G
Бренд Име:
JIENUO
Технологија:
Pinhole
Сензор:
CMOS
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Поддржани Оперативни Системи:
CTVMAN
is_customized:
Yes
IR Растојание(м):
Никој
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Минимална Осветлување(Лукс):
1/4
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Алармот Акција:
E-Mail Фото
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Димензии (L x W x D)(mm):
40mm*40mm*23mm
Потрошувачка На Енергија(W):
3w
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Тип:
ip камера
Сензор Бренд:
SONY
Напојување(V):
DC 5V 2A
Леќа (mm):
3.6 mm
Аудио Излез:
Никој
Специјални Функции:
Мини
меморија:
64g
Агол На Гледање (Степен):
90
R

Производи во категоријата