.

.

Нов допир LCD Екран за Sony HDR-SR11E SR12E XR500E XR520E AX2000 Дигитален Видео Без осветлување

Нов допир LCD Екран за Sony HDR-SR11E SR12E XR500E XR520E AX2000 Дигитален Видео Без осветлување

DEN 561.00
DEN 623.52
-10 %
Достапност

Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери.
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници.

Број На Модел На:
HDR-SR11E SR12E XR500E XR520E AX2000
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX
Компатибилен Бренд:
за Sony
Екран На Допир:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Camcorders
R

Производи во категоријата