.

.

НОВИ LCD Екран За CANON A95 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ Осветлување

НОВИ LCD Екран За CANON A95 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ Осветлување

DEN 434.40
Достапност

Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.

Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
A95
Компатибилен Бренд:
за canon
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX
R

Производи во категоријата