.

.

НОВИ LCD Екран За SONY DCR-SX20E DCR-SX21E DCR-SR20E DCR-SX15E DCR-XR20E HDR-CX220E SX20E SX21E SR20E CX190E CX190

НОВИ LCD Екран За SONY DCR-SX20E DCR-SX21E DCR-SR20E DCR-SX15E DCR-XR20E HDR-CX220E SX20E SX21E SR20E

DEN 570.24
Достапност

Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.

Бренд Име:
DH
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
ЗА sony
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
За sony
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
R

Производи во категоријата