.

.

Нови LCD Екран за SAMSUNG ST1000 CL65 ST100 Камера +Допир (БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+СЛЕДЕЊЕ КОД)

Нови LCD Екран за SAMSUNG ST1000 CL65 ST100 Камера +Допир (БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+СЛЕДЕЊЕ КОД)

DEN 527.52
Достапност

За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници.Нови LCD Екран за SAMSUNG ST1000 CL65 ST100 Камера +Допир (БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+СЛЕДЕЊЕ КОДОТ
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел.

Компатибилен Бренд:
За Samsung
Бренд Име:
DH
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
Yes
Број На Модел На:
За Samsung
R

Производи во категоријата