.

.

Нови LCD Екран на Допир за Следење Замена Поправка на Дел За Sony NEX-C3 NEXC3 NEX-3C NEX-7 NEX5 NEX-5 NEX-3 NEX-6 NEX-5C

Нови LCD Екран на Допир за Следење Замена Поправка на Дел За Sony NEX-C3 NEXC3 NEX-3C NEX-7 NEX5 NEX-5

DEN 479.52
Достапност

Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно.Нови LCD Екран на Допир за Следење Замена Поправка на Дел За Sony NEX-C3 NEXC3 NEX-3 C NEX-7 NEX5 NEX-5 NEX-3 NEX-6 NEX-5 C
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување.

Бренд Име:
DH
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
За sony
Компатибилен Бренд:
За sony
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
Yes
R

Производи во категоријата