.

.

НОВИ LCD Екран за SONY Cyber-Shot DSC-W150 DSC-W170 DSC-W210 DSC-W220 DSC-W270 DSC-W300 A230 A330 A380 A390 Камера

НОВИ LCD Екран за SONY Cyber-Shot DSC-W150 DSC-W170 DSC-W210 DSC-W220 DSC-W270 DSC-W300 A230 A330 A380

DEN 316.80
Достапност

Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. број и прашањето на нашата e-mail адреса . За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници.

Бренд Име:
DH
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
за SONY Cyber-Shot DSC-W150 DSC-W170 DSC-W210 DSC-W220 DSC-W270 DSC-
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
За sony
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
R

Производи во категоријата