.

.

Нови LCD Екран за Sony DCR-HC42E DCR-HC43E DCR-HC46E HC42E HC43E HC46E HC42 HC43 HC46 Видео Камера Делови БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!

Нови LCD Екран за Sony DCR-HC42E DCR-HC43E DCR-HC46E HC42E HC43E HC46E HC42 HC43 HC46 Видео Камера Делови

DEN 912.00
Достапност

Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)
. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување.

Бренд Име:
DH
Компатибилен Бренд:
ЗА sony
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
Yes
Број На Модел На:
за Sony
R

Производи во категоријата