.

.

Г-дин Камен рачно изработени Вистинска Кожа Камера случај Видео Половина Торба За Leica М9 M9P ММ МЕ МЕНЕ Камера Ретро Гроздобер Случај

Г-дин Камен рачно изработени Вистинска Кожа Камера случај Видео Половина Торба За Leica М9 M9P ММ МЕ

DEN 4248.00
Достапност

Ексклузивна Понуда Случај За Leica М9 M9 P ММ МЕ МЕНЕ камера рачно изработени обичај камера вистинска кожа камера случај Овој став holster исклучиво дизајниран од страна на Минг студио 100% вистински кожа за на рака-заврши рачно изработени, секој бод е завршен од страна на професионални cobbler поделба намери. 100% високо-квалитетни кожни материјали, кожа добар употреба издржливост Пакет, вклучувајќи : 1 buc половина случај


Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
кожа
Бренд Име:
AYdgcam
Број На Модел На:
LEICA М9
Додатоци Тип:
Вистинска кожа половина случај
R

Производи во категоријата