.

.

Природни Кварцен Кристал Исцелување Розова Кристална Пирамида

Природни Кварцен Кристал Исцелување Розова Кристална Пирамида

DEN 623.52
Достапност

00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Објектот се Објасни Име Природни Кварцен Кристал Исцелување Розова Кристална Пирамида Материјал природни кварцен кристал Тежина
60-65g Должина 40mm Ширина 40mm Hight 35mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YING ЛАИ
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
R

Производи во категоријата