.

.

природни јасно кварцен кристал обелиск стапче да се лекува

природни јасно кварцен кристал обелиск стапче да се лекува

DEN 9024.00
Достапност

00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.
Објектот се Објасни Име природни јасно кварцен кристал обелиск стапче да се лекува Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина
1800-2000g Должина mm Ширина мм Hight mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.

Бренд Име:
YING ЛАИ
Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
R

Производи во категоријата