.

.

Мали Миленичиња Хрчак Лето Топлина Мијалник Одбор Мраз Челик Куќа Дисипација на Топлина Плоча Зајакот Totoro Gerbil Кафез Оркестарот 8*12cm

Мали Миленичиња Хрчак Лето Топлина Мијалник Одбор Мраз Челик Куќа Дисипација на Топлина Плоча Зајакот

DEN 103.00
DEN 108.00
-5 %
Достапност


Опис : Материјал : метал
Големина на : 8*12*0.2 cm Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см. Пакет содржина :
1pc
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Бренд Име:
prativerdi
Број На Модел На:
jty
Материјал:
Метал
R

Производи во категоријата