.

.

TANLUHU 643 12L Најлон Отворено Качување Торба Спортски Работи ранец Планински Велосипед Ранец Унисекс Велосипедизам Торба За 2L Вода Торба

TANLUHU 643 12L Најлон Отворено Качување Торба Спортски Работи ранец Планински Велосипед Ранец Унисекс

DEN 335.00
DEN 352.80
-5 %
Достапност


Бренд & Item : TANLUHU/643
Материјали : најлон
Забелешка : ако треба вода торба, ве молиме цел заедно, ви благодариме.

Бренд Име:
Tanluhu
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
643
Дожд Маска:
No
R

Производи во категоријата