.

.

100N/10kg Вратата Лифт Пневматски Поддршка Хидраулични Гас Пролет Престој на Кујната Кабинет Трајни Висок Квалитет 2 парчиња

100N/10kg Вратата Лифт Пневматски Поддршка Хидраулични Гас Пролет Престој на Кујната Кабинет Трајни Висок

DEN 281.00
DEN 390.24
-28 %
Достапност


За лесно отворање на кујната кабинет врати
За подигнете отворање кабинет вратата панели
Супериорен материјал за вратило, трајни и практична
Пластични инсталирање на врвот, rotatable и лесно да се прилагоди
Вратило Должина : Околу.27cm
Вратило Дијаметар : Прибл.1.5 cm
Со рамна подлога за 5 завртки за фиксирање
Притисок : 100 N / 10kg
количина : 1 2 4 10 Пакети :
1/2/4/10 КОМПЈУТЕРИ

Тип:
Мебел Зглоб
DIY Материјали:
Дрво
Барел Должина:
150mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
11
Материјал:
Цинк Легура
должина на вратило:
Прибл.27cm
Вратило дијаметар:
Прибл.1.5 cm
R

Производи во категоријата