.

.

39mm летачката чинија Кабинет Копчиња Кујна Шкафот вратата Копчиња Имитација Керамички Акрилик Плакарот Салон Фиока Рачки Повлекува

39mm летачката чинија Кабинет Копчиња Кујна Шкафот вратата Копчиња Имитација Керамички Акрилик Плакарот

DEN 887.00
DEN 1008.00
-12 %
Достапност

Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа
. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност).Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Испорака
1. (Освен некои земји)
2. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга. Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.39mm летачката чинија Кабинет Копчиња Кујна Шкафот вратата Копчиња Имитација Керамички Акрилик Плакарот Салон Фиока Рачки Повлекува
Карактеристики Материјал : Акрил +цинк легура Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 39mm, Висина 62mm (вклучувајќи должината на Завртки) Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите итн.

боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, Измешани бои
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Акрил +Цинк легура
додаток:
со завртки
Дијаметар:
39mm
Висина:
62mm
R

Производи во категоријата