.

.

10PCS/МНОГУ M6*16/20/25/32/40/50 m6 Машки Конец Прилагодлива Рачка 6mm Тема Knob Стегање Рачки

10PCS/МНОГУ M6*16/20/25/32/40/50 m6 Машки Конец Прилагодлива Рачка 6mm Тема Knob Стегање Рачки

DEN 526.00
DEN 618.24
-15 %
Достапност


10 PCS/МНОГУ M616/20/25/32/40/50 машки Конец Прилагодлива Рачка Knob Стегање Рачки

боја:
M6x16, M6x20, M6x25, M6x32, M6x40, M6x50
Стил:
Гроздобер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M6X16/20/25/32/40/50
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Тип:
Мебел Справи & Knob
R

Производи во категоријата