.

.

50pcs 19mm Гроздобер метал калај кутија украсена се справи со Мини Фиока Вратата прстен повлекува 0.74 Железен Накит Складирање Дрвена Кутија Случај Рачка

50pcs 19mm Гроздобер метал калај кутија украсена се справи со Мини Фиока Вратата прстен повлекува 0.74

DEN 304.00
DEN 585.12
-48 %
Достапност


50pcs 19mm Гроздобер метал калај кутија украсена се справи со Мини Фиока Вратата прстен повлекува 0.74" Железен Накит Складирање Дрвена Кутија Случај Рачка
Опис :
Име на производ : DIY 19mm Гроздобер метал калај кутија украсена се справи со Мини Фиока Вратата прстен повлекува 0.74" Железен Накит Складирање Дрвена Кутија Случај Рачка
Големина : 19 MM
Боја : бронзени
Материјал : Железо
Слики :
Напомена : светлосни ефекти боја разликата е нормална Големина грешка +-1cm е нормално

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
tungfull
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TS13
Материјал:
Метал
Теренот-ред Спецификации:
19mm Гроздобер метал калај кутија
Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
R

Производи во категоријата