.

.

2meter/многу 16mm бесплатен превозот Пламен retardant спирала бендови дијаметар на Кабелот обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

2meter/многу 16mm бесплатен превозот Пламен retardant спирала бендови дијаметар на Кабелот обвивка Кабел

DEN 249.60
Достапност


Производи име : Спирала завиткување бендови 16mm
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : Црна,црвена,сина,жолта бела 5 боја за вашата изберете, pls изберете боја пред u цел.
3 : Големини : 16mm
4 : Количина : 1pcs(2meters)
5 : Материјал : Пластична
6 : Минимум Намалување Temp :
7 : Оперативен Температура : -30 степенот до +90 степени
8 : Сечење метод : Ножици или остар нож
9 : Производство спецификација : ISO9002
10 : Одобрување : UL Одобрени
11 : Количина : 1 pack(2 метри)
12 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x Доставени дијаметар x Еден должина x боја )
1pcs x16mmx2meterx Црна,црвена,сина,жолта бела 5 боја за вашата изберете, pls изберете боја пред u цел.
Вкупна КОЛИЧИНА : 1pcs(2meter)

Број На Модел На:
W16
Материјал:
PE
Тип:
Спирала За Завиткување
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата