.

.

Y116 Нова Есен И Зима Миленичиња куче Топла Облека Фармерки 4 нозе Панталони за Кученце куче Chihuahua Теди Висок Квалитет Куче coverall Облека

Y116 Нова Есен И Зима Миленичиња куче Топла Облека Фармерки 4 нозе Панталони за Кученце куче Chihuahua

DEN 330.00
DEN 458.88
-28 %
Достапност

Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи. 3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози. 2,Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш. 4,Назад должина не вклучува опашката. 1,Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Материјал:
жан
боја:
Фармерки
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Облека Стил:
Топло зима Фармерки облека
Функција:
Симпатична, топла, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
Солидна шема
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
зима, пролет, есен
R

Производи во категоријата