.

DEN 426.24
DEN 1368.00 1440.00
DEN 672.00
DEN 1550.00 1632.00
DEN 753.00 792.00
DEN 136.00 143.52
(4piece) Нов K4G10325FG-HC04 K4G10325FG HC04 BGA Чипсет
Новак

10Pcs TSUMV59XUS-Z1 нови
Новак
DEN 1368.00 1440.00

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

(5piece) Нов RT8231BGQW RT8231B 3T=FK 3T=2B 3T=FJ 3T= QFN-20 Чипсет
Новак
Нов GT218-ION-B1 GT218 ION Б1 BGA Чипсет
Новак

10Pcs TSUMV59XUS-Z1-TZ нови
Новак
DEN 1550.00 1632.00

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

100pcs/многу LM324 SOP14 Quad Оперативни Засилувач OP Засилувачи SOIC14
Новак

Па се чувствуваат слободни да контакт со нас И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно вре

KB9010QF C3 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFP-128 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Новак

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Бесплатен превозот 10pcs/многу IRF3808 ДА-220 75V 140A нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Бесплатен превозот 10pcs/многу SGB10N60A G10N60A ДА-263 600V 20A нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

6pcs/многу BZW50-33B P-600 R-6 ТЕЛЕВИЗОРИ ДИОДИ 33V 76V R6 BZW5033B
Новак

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Бесплатен превозот 10pcs/многу 20N60A4 HGTG20N60A4 ДА-247 нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

20pcs/многу 2SK2996 K2996 ДА-220F 600V 10 нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Бесплатен превозот 5pcs/многу Нула лебдат CJMCU - 219 INA219 I2C интерфејс Bi-directional тековни/копче
Новак

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Бесплатен превозот 40pcs/многу KF7N60 ДА-220F 600V 7А нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Бесплатен превозот 10pcs/многу KF7N60 ДА-220F 600V 7А нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Бесплатен превозот 10pcs/многу 2SK2545 K2545 ДА-220F 600V 6A нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Бесплатен превозот 10pcs/многу MDF10N65B ДА-220F нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Бесплатен превозот 10pcs/многу HY1707 ДА-220 нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

10pcs/многу RJP4301APP RJP4301 ДА-220F 430V нови оригинални
Новак

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

5pcs 25Q64BVSIG W25Q64BVSIG соп-8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот
Новак

И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби.Ако вашата цел е затворена поради

10PCS STM8S207R6T6 STM8S207R6 QFP64 32KB 8 Нови
Новак

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

LED DIY Колекции 1Hz-50MHz Кристално Осцилатор, Тестер на Фреквенција Контра Тестер Метар Школка Делови
Новак

Карактеристики : Овој документ ја опишува изградба на мали бројач на фреквенција со евтини СЛИК микрок

Температура и влажност, сензор HTU21D сензор модул наместо едноставна SHT15 одбор
Новак

Температура и влажност, сензор HTU21 D сензор модул наместо едноставна SHT15 Ar.дуи.никојВрз основа на Humirel е в

Џојстик Shield игра џојстик проширување одбор симулација на тастатура и глушец функција модул
Новак

Ar.дуи.не Џојстик Shield игра џојстик проширување одбор симулација на тастатура и глушец функцијаКевин R & D

Xbee адаптер xbee USB адаптер xbee backplane FT232RL USB на сериски порт
Новак

Xbee Адаптер Xbee USB адаптер Xbee Кат Ar.дуи.не FT 232 RLUSB да сериски Xbee адаптер xbee USB адаптер xbee backplane Ar.дуи.не се пре

GY про микро 5v / 16М мини Леонардо микроконтролерски развој одбор нано модул
Новак

GY Ar.дуи.не про микро 5v / 16М мини Леонардо микроконтролерски развој одбор наноПро микро 5v 16мКарактеристи

УНО Р3 Развој Одбор официјалната верзија УНО Р3 оригинални MEGA328P со USB кабел модул
Новак

Ar.дуи.не УНО Р3 е најновата верзија на лесензакористење отворен код контролер, хардвер и Ар.дуи.нема ООН

Бесплатен превозот 500pcs/многу APM4953 4953 SOP8 IC Најдобар квалитет.
Новак

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање. Можете да ги пратите на состојбата на

FGAF40N60 FGAF40N60UF 40A 600V TP-3PF во акции може да се плати
Новак

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

2SC5686 C5686 ДА-3PF во акции може да се плати
Новак

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко