.

.

(4piece) Нов K4G10325FG-HC04 K4G10325FG HC04 BGA Чипсет

(4piece) Нов K4G10325FG-HC04 K4G10325FG HC04 BGA Чипсет

DEN 426.24
Достапност


Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
K4G10325FG-HC04
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA
R

Производи во категоријата