.

.

51 MCU развој одбор STC89C52 учење одбор AVR минимум систем AT89S51 интелигентни автомобил тест одбор

51 MCU развој одбор STC89C52 учење одбор AVR минимум систем AT89S51 интелигентни автомобил тест одбор

DEN 480.00
Достапност


Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
?
Број На Модел На:
51 MCU развој одбор
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Напон:
?
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
?
Примена:
?
R

Производи во категоријата