.

.

Нов GT218-ION-B1 GT218 ION Б1 BGA Чипсет

Нов GT218-ION-B1 GT218 ION Б1 BGA Чипсет

DEN 672.00
Достапност


Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
GT218-ION-B1
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA
R

Производи во категоријата