.

.

Бесплатен превозот 5pcs/многу Нула лебдат CJMCU - 219 INA219 I2C интерфејс Bi-directional тековни/копче за следење сензор модул

Бесплатен превозот 5pcs/многу Нула лебдат CJMCU - 219 INA219 I2C интерфејс Bi-directional тековни/копче

DEN 527.52
Достапност

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета
.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Megmoki
Состојба:
Нови
R

Производи во категоријата