.

.

FS Инјектор за Гориво IWP119 за МОТОРНИ ROCAM 2004 en adelante FORD FIESTA - FORD KA 1.0 1.3, со високи перформанси, трговија на големо

FS Инјектор за Гориво IWP119 за МОТОРНИ ROCAM 2004 en adelante FORD FIESTA - FORD KA 1.0 1.3, со високи

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %
Достапност


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Amarok-Година:
2010
is_customized:
iwp119
Бренд Име:
PABOKAY
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Amarok
Објектот Должина:
iwp119
Материјал Тип:
IWP119
PABOKAY:
FJ00055
R

Производи во категоријата