.

.

FS euro3 dieseal 9308-621c 9308z621C 28239294 28440421 инјектор за гориво контрола вентил заеднички железнички млазницата контрола вентили

FS euro3 dieseal 9308-621c 9308z621C 28239294 28440421 инјектор за гориво контрола вентил заеднички железнички

DEN 5472.00
DEN 5759.52
-5 %
Достапност


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Материјал Тип:
9308Z621C
Amarok-Година:
2010
is_customized:
9308z621C
Бренд Име:
PABOKAY
Објектот Должина:
9308z621C
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Amarok
R

Производи во категоријата