.

.

FS 4 парчиња X Гориво Инјекторите млазницата За FORD Улица КА 1.6 Улица Спорт 1.6 јас IWP127 1221551 2N1U9F593JA 2N1U-9F593-JA

FS 4 парчиња X Гориво Инјекторите млазницата За FORD Улица КА 1.6 Улица Спорт 1.6 јас IWP127 1221551

DEN 3100.00
DEN 3263.52
-5 %
Достапност


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Amarok-Година:
2010
is_customized:
IWP127
Објектот Должина:
IWP127
Бренд Име:
PABOKAY
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
IWP127
Фолксваген Модел:
Amarok
PABOKAY:
FJ00010
R

Производи во категоријата