.

.

UXCELL 22Mm X 14Mm X 8мм Моќ Трансформатор Феритни Toroid Јадра Зелена 10 Компјутери

UXCELL 22Mm X 14Mm X 8мм Моќ Трансформатор Феритни Toroid Јадра Зелена 10 Компјутери

DEN 173.28
Достапност


Име на производ : Феритни Јадро;Материјал : Метал Боја : Зелена Вкупната Големина : 22 x 14 x 8mm/ 0.87" x 0.55" x 0.31" (Надвор Кол.*Внатрешниот Кол.*T) Нето Тежина : 86g Пакет Содржина : 10 x Toroid Феритни Јадро

Бренд Име:
UXCELL
X Core |:
основни трансформатор.
Моќ Core ||:
Основни Toroid
X Core |||:
Основни 8мм
R

Производи во категоријата