.

.

100pcs/многу M3*25 3 x 25мм Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin, 3мм Пролет Cotters

100pcs/многу M3*25 3 x 25мм Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin, 3мм Пролет Cotters

DEN 213.00
DEN 250.56
-15 %
Достапност


Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( д )25( L )mm
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови .
Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На:
м3*25
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип На Објект:
Иглички
MOQ:
500pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
R

Производи во категоријата