.

.

100pcs/многу Високо Квалитетен Челик круг иглички M3*35

100pcs/многу Високо Квалитетен Челик круг иглички M3*35

DEN 770.00
DEN 906.24
-15 %
Достапност


М3(D)35 круг иглички
L=35
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови .
Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
м3*35
Тип На Објект:
Иглички
Материјал:
имајќи челик
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
R

Производи во категоријата