.

.

20pcs M6*16/20/25/30/35/40/50/60/70/80 нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупка

20pcs M6*16/20/25/30/35/40/50/60/70/80 нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични

DEN 489.00
DEN 575.52
-15 %
Достапност

M6 нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупка
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Должина:
M6X16L, M6X20L, M6X25L, M6X30L, M6X40L, M6X50L, M6X60L, M6X70L, M6X80L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M6*16/20/25/30/35/40/50/60/70/80
Тип На Објект:
Иглички
R

Производи во категоријата