.

.

50pcs/многу Висок Квалитет 4*50mm, 4mm GGr15 Имајќи Челик Dowel Pin Должина 50mm

50pcs/многу Висок Квалитет 4*50mm, 4mm GGr15 Имајќи Челик Dowel Pin Должина 50mm

DEN 403.00
DEN 474.24
-15 %
Достапност


4(D)50(L)mm Имајќи Челик dowel pin
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови .
Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
4*50mm
Тип На Објект:
Иглички
Материјал:
Gcr15
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
R

Производи во категоријата