.

.

Коњ Ѕид Налепница Гроздобер Дома Декор На Животните Налепници Отстранлив Винил Ѕид Уметност Decal За Дневна Соба

Коњ Ѕид Налепница Гроздобер Дома Декор На Животните Налепници Отстранлив Винил Ѕид Уметност Decal За

DEN 205.00
DEN 273.60
-25 %
Достапност


Производот се Покаже и Детали

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
44cmx81cm M, 31cmx59cm S, 59cmx109cm L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
a010
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
коњ ѕид налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Животните
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
R

Производи во категоријата