.

.

Отстранлив Дома Декорација Дневна Соба Налепници Работи Фитнес Ѕид Decal Здрав начин на Живот adesivo vinilos Оркестарот постер NY-253

Отстранлив Дома Декорација Дневна Соба Налепници Работи Фитнес Ѕид Decal Здрав начин на Живот adesivo

DEN 329.00
DEN 427.20
-23 %
Достапност


Производи За Подетални Информации :
Бренд :
YOYOYU
Материјал :
Винил ПВЦ
Точка Не :
NY-253
Карактеристики :
Еко-пријателски
Бои :
40 бои
Прилагодено :
yes
Големина на :
57 X35 CM / 92 X57 CM
Ако ви треба" CUSTOM COLOR " ,pls ни остави порака за боја можете да изберете од нашата боја шема , или можете да ги s крај нас на белешка за време на објектот ја потврдуваат страница . ако не се спомене барање , ние ќе ви ја испратиме како defaulut боја како на првата слика се покаже
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет 4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

боја:
622 ЦРНА, 601 БЕЛА, 613 СРЕДИНАТА СИНА, 610 РУМЕНИЛО, 609 ЦРВЕНА, ДРУГА БОЈА
Големина:
57X35CM, 92X57CM
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
NY-253
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
големина прилагодени:
Yes
Бои:
40 Бои
квалитет:
Висок
Капка-брод:
Добредојде
R

Производи во категоријата