.

.

Акрилик стакло 3D цвет ѕид налепници за дневна соба во ЖИВО позадина Дома Мебел огледало тремот коридор деко

Акрилик стакло 3D цвет ѕид налепници за дневна соба во ЖИВО позадина Дома Мебел огледало тремот коридор

DEN 1111.00
DEN 1194.24
-7 %
Достапност

Притиснете цврсто да се притисне било воздушни меурчиња.
Не : Пепел површина, Скршени површина,нерамна површина
Не : Чисти се изедначи ѕид,плочки,windows,мазна позадина,плакари,пластични.Прво, според дефиниција на теренот, се стави на производот добро.Ве молиме имајте на ѕид чисти пред pasting.
Нашите decal налепници се направени од најдобрите акрилик во индустријата.
Тие може да трае многу години без пилинг или исчезнува.Предлагам да се земе мал дел од компонента се тестира дали се погодни за metope.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите. Лесно да се залепи на decal, лесно се отстранува без да се оштети вашиот ѕид. Производ големина : 30x90cm На кристалната површина форми совршен одраз на светлината.
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
(4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата