.

.

Parachutist Силуета Ѕид Налепници Црно Бела Винил Ѕид Уметност Decals Спорт Момче Соба Прозорец Лепенки 3d Постер Muraux SA015

Parachutist Силуета Ѕид Налепници Црно Бела Винил Ѕид Уметност Decals Спорт Момче Соба Прозорец Лепенки

DEN 431.00
DEN 574.56
-25 %
Достапност

Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма.
4, јас моите сопствени дизајни,можете да направите тоа?
Да,ние може да направи сопствени decals,ве молиме да го проверите со нас пред да нарачате.
материјал : еколошки ПВЦ големина : 57cm X80cm Оваа Decals Се Одлични За Украсување на Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат на Било каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.

боја:
црна, сопствени бои, сива, зелена, виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, темно црвена, прилагодено боја, портокал
Големина:
57X80cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
SA015
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпоретот
Бренд Име:
HUAIDE
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
R

Производи во категоријата