.

.

18 ПАРЧИЊА Ананас Шема Ѕид Налепници Дома Само Vinilos Decorativos Водоотпорен Отстранлив Decal Детска Спална соба Налепници SYY140

18 ПАРЧИЊА Ананас Шема Ѕид Налепници Дома Само Vinilos Decorativos Водоотпорен Отстранлив Decal Детска

DEN 378.00
DEN 479.04
-21 %
Достапност

Производ Inforamtion : Број : SYY140 Големина : 14x9.3cm за секој 18pcs/set Заврши Големина зависи од тоа како ќе налепница тоа
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија

pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

боја:
друга боја избор
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници
Број На Модел На:
SYY140
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
R

Производи во категоријата