.

.

Бесплатен Превозот ШКОРПИЈА Винил ѕид уметност налепница decal инсекти предатор mural соба декорација Уметност криви декор mural Д-48

Бесплатен Превозот ШКОРПИЈА Винил ѕид уметност налепница decal инсекти предатор mural соба декорација

DEN 351.00
DEN 456.00
-23 %
Достапност


3427383902214482 Креативни Слични Препорачуваме US $ 9.96 /set US $ 10.90 /set US $ 9.90 /set US $ 9.98 /set US $ 8.90 /set US $ 7.95 /set US $ 5.90 /set US $ 12.90 /set US $ 13.90 /парче US $ 12.90 /set US $ 13.90 /парче US $ 15.90 /парче
Модел Бр. : Д-48
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Големина M : 42 X47 CM
L : 57 X65 CM
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). pls Изберете 1 Боја s од нашите боја шема , ако не и барање ќе испрати стандардната боја -црна , ви благодариме

боја:
Црна право соочува, црна лево соочува, бела право facin g, бела лево соочува, црвена право соочува, црвена свртена кон лево, десно соочува, лево свртени
Големина:
42X47CM, 57X64CM
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Број На Модел На:
Д-48
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Големина:
s m l
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes
R

Производи во категоријата