.

.

Воздухот Авиони Ѕид Decal Сет На 20PCS Отстранлив Кул Момчиња Спалната соба Посветена Ѕид Налепници Силен ПВЦ Лепило Дома Само DecorSYY146

Воздухот Авиони Ѕид Decal Сет На 20PCS Отстранлив Кул Момчиња Спалната соба Посветена Ѕид Налепници Силен

DEN 378.00
DEN 479.04
-21 %
Достапност

Производ Inforamtion : Број : SYY146 Големина : 12x13.2cm за секој 20pcs/set Заврши Големина зависи од тоа како ќе налепница тоа
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија

pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

боја:
друга боја избор
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SYY146
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
R

Производи во категоријата