.

.

Спалната соба Ѕид Светилки Затворен Современ Ѕид Светлина за Дневна Соба Злато Ѕид Sconce Светлина Тела Ѕид Светилка Бања led Огледало Светлина

Спалната соба Ѕид Светилки Затворен Современ Ѕид Светлина за Дневна Соба Злато Ѕид Sconce Светлина Тела

DEN 2394.00
DEN 2784.00
-14 %
Достапност

материјал : злато позлата цинк легура оружје и база+ ткаенина абажур+стакло ГОЛЕМИНА : една светла W14*H39 CM,основната големина е W12*L26 CM две светла W37*H42 CM, основната големина е W 13*L38 CM три светла W40*H55 CM, основната големина е W13 *L45 CM Светилки : E14 или E12 lampholder, крушка, не спаѓаат во Боја : ЗЛАТО Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Абажур Боја:
1 светлината ѕид, 2 светла ѕид, три светла ѕид
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,ОИК,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Стил:
Корејската
Извор На Енергија:
AC
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број на извори на светлина:
3
Број На Модел На:
SY263
Гаранција:
3
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Сенка Тип:
Ткаенини
Бренд Име:
Timebus
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Сенка Ветер:
Up
Карактеристики:
Затворен Осветлување
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Никој
Боја На Каросеријата:
Злато
Напон:
230V
R

Производи во категоријата