.

.

1PC Facebook Мода Глуждот Хривнија За на Плажа Одмор Сандали Секси Нога Синџир Женски Boho Кристал Anklet Изјава Накит J0004

1PC Facebook Мода Глуждот Хривнија За на Плажа Одмор Сандали Секси Нога Синџир Женски Boho Кристал Anklet

DEN 507.00
DEN 714.24
-29 %
Достапност

Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
Контактирајте со нас
1.
Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата Продавница
Ако сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 10-28 дена.
Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт.
Убаво дена
.Ali Express утврдено дека продавачот има 7 дена стоки подготвени време, тоа 7 дена не се пресметуваат во транзит време, Пресметка време на испорака, од по "Превезува со авион" . Ние ќе се реши за вашиот проблем. Ние сме искрени продавачот. Превозот цената не се вклучени обичај такса.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашата посета на нашиот веб-сајт, уживаат во шопинг.Понекогаш тоа може да потрае долго време dute на строги обичај (особено Бразил и Шпанија царинска) Инспекција или во случај на лоши временски услови.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.Ако не се задоволни на било каков проблем, ве молам да ми кажете, Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите производи и услуги.
Повратни информации
1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number. Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
3.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
J0004
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Функција:
Повик За Потсетникот
Бренд Име:
Stmanya
Стил:
Европа и сад
Процесот:
Поставете дупчалка со спирална бургија
Должина:
50cm
R

Производи во категоријата