.

.

За 2015 година Mazda CX-5 CX 5 CX5 Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Вратата Sill Внатрешна Прагот Scuff Плоча Педалата Автомобили Стил Додатоци

За 2015 година Mazda CX-5 CX 5 CX5 Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Вратата Sill Внатрешна Прагот

DEN 2708.00
DEN 3009.12
-10 %
Достапност

(Освен некои земји и APO/FPO) 2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!. Ако ви треба испратени од Експрес (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Предмет : За 2015 2016 Година Mazda CX-5 CX 5 CX5 Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Вратата Sill Внатрешна Прагот Scuff Плоча на Возилото
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Функција : 4 парчиња/set(автомобилот 3 M лепило вклучени) Направени од квалитетни Нерѓосувачки Челик Одлична Декорација и Заштита Лесно да се инсталира
Не hesititate да контактирате со нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
Сребро CX 5 Логото, Црвена CX 5 Логото, Сина CX 5 Логото
Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
Mazda CX-5 Внатрешниот Scuff Плоча
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1cm
Модел Година:
2013, 2014, 2015
Автомобил модел:
CX-5
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Бренд Име:
ANTEKE
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Автомобил Производител:
За Mazda
R

Производи во категоријата