.

.

За 2015 Mazda CX-5 CX 5 CX5 ABS Хром Задниот Браник Заштитник Sill Лента Товар Долниот Капак Guard Покрие Трим Автомобил Стил Додаток

За 2015 Mazda CX-5 CX 5 CX5 ABS Хром Задниот Браник Заштитник Sill Лента Товар Долниот Капак Guard Покрие

DEN 2736.00
DEN 2879.52
-5 %
Достапност

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблем за вас, како најбрзо што можеме.Време на испорака како следниве 9. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди .

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
ANTEKE
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1cm
Модел Година:
2013, 2014, 2015
Автомобил модел:
CX-5
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Материјал:
ABS
Име На Модел:
Mazda CX-5 Дното Задниот Браник Капак
Објектот Ширина:
1cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Автомобил Производител:
Mazda
R

Производи во категоријата