.

.

Мулти-Зафат Брадата-Up/Pull-Up Бар, Тешки Вратата Тренер Вратата Хоризонтална шипка за Домашна Теретана

Мулти-Зафат Брадата-Up/Pull-Up Бар, Тешки Вратата Тренер Вратата Хоризонтална шипка за Домашна Теретана

DEN 2845.00
DEN 3743.52
-24 %
Достапност

И, бидејќи никој не сака да биде виден во салата се борат за да стигнат до повлече-up бар или не се во можност да ја заврши на претставници, можете да вежбате дома во приватност додека сте подготвени да ги импресионира вашите пријатели! Дополнителни горниот дел од телото сила ќе комплимент што во други спортски потфати, како и подобрување на вашите секојдневни функции
. И во 96cm долго, тоа обезбедува поголем зафат од помалите верзии, кои се ограничи вашиот опсег на движење.
Прифатлива At-Home Погодност На мулти-зафат бар дава повеќе рачки и контрола на опции од другите повлече-up/брадата-up барови на пазарот.Мулти-Зафат Брадата-Up/Pull-Up Бар, Тешки Вратата Тренер за Домашна Теретана
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – 8 удобно костец & различни рачки ви овозможи да се изврши широк, чекан, блиску-зафат вежби
ГОРНИОТ дел од ТЕЛОТО СИЛА - Зајакнување на целиот горниот дел на телото и abs со pull-ups, да седат прозорци, push-up прозорци, сосови, и ногата покренува
ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ & ИНСТАЛИРАТЕ се Лизга-во дизајнот се вклопува стандард вратите за брза инсталација. Работа на вашиот горниот дел од телото од различни агли ви овозможува да го стави поголем акцент на мускулите сакате да го подобрите, и регрутира повеќе мускулни влакна.

Број На Модел На:
5940
Примена:
вратата хоризонтална шипка
Материјал:
Јаглерод челични цевки
МАКС Товарот:
550lb
Тежина:
3.3kg
цевки со дијаметар:
25mm
Цевка Дебелина:
1.5 mm
подарок:
слободни спортски ракавици
R

Производи во категоријата